SCHEMA v.26 och v.32

 

Här finns schema för samtliga anläggningar under vecka 26 och v 32.  Vecka 27 -31 gäller annat schema som du hittar här.

Bokar pass gör du här: Boka pass

Anläggningsid till mobilappen: 1410

Ditt användarnamn är din email, lösenord de fyra siffrorna på ditt medlemskort.

Tänk på att sommarschemat kan ändras, och att du alltid har aktuell information i bokningsappen!

 

Schema Stureplan
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

No events available!
Schema SoFo
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
07.00
08.00
09.00
10.00
Team/Prova på
10.00
10.55
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag

No events available!
Schema Vasastan
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
BUC Perform
12.00
12.55
BUC Perform
12.00
12.55
BUC Perform
12.00
12.55
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Team/Prova på
17.00
17.55
18.00
19.00

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag

No events available!
Schema Cave
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
07.00
HEAT Classic
07.00
07.55
08.00
09.00
10.00
HEAT Classic
10.00
10.55
11.00
12.00
HEAT Classic
12.00
12.55
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
HEAT Classic
17.00
17.55
18.00
HEAT Classic
18.00
18.55
19.00
HEAT Classic
19.00
19.55

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Söndag

No events available!

 

Schema Lidingö
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag

No events available!
Schema Söderort

Schemat gäller 8 juni -16 augusti! Schemat kan komma att förändras – du hittar alltid aktuellet schema i bokningsappen!

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
06.00
Crossfit - För Alla
Ej dropin
06.30
07.15
Crossfit - För Alla
Ej dropin
06.30
07.15
07.00
08.00
09.00
Tyngdlyftning
10.45
12.00
10.00
Family
10.00
10.45
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Rörlighet
17.45
18.10

Team/Prova på
18.15
19.10
17.00
Team/Prova på
17.00
18.15
18.00
Tyngdlyftning
18.05
19.00
19.00

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag

No events available!